אודות

הכירו את רשת "הפיראט האדום"

רשת "הפיראט האדום" מאמינה כי רק מוצרים ברמה גבוהה ויחס אדיב יכולים לשרת את הצרכים של הלקוחות. אנחנו ברשת "הפיראט האדום" מודעים לקשיים מולם עומדים הורים או ילדים בבואם לבחור צעצועים ולכן עושים הכל על מנת לעמוד בדרישות. "הפיראט האדום" נחשבת כיום לרשת הצעצועים השלישית בגודלה בישראל, עם הצלחה מסחררת בערים, מושבים ומרכזי קניות בכל רחבי הארץ. כיום מפעילה הרשת לא פחות מ-24 סניפים, המפוקחים על ידי אנשי מקצוע מובילים.

מי מפעיל את סניפי "הפיראט האדום"?

סניפי רשת "הפיראט האדום" מופעלים על ידי זכיינים אשר צריכים להוכיח יכולת פיננסית. הזכיינים נבחנים על פי קריטריונים קבועים מראש, כאשר מטרת הרשת היא כל הזמן לשמור על האינטרסים של הלקוחות. רשת "הפיראט האדום" מייצגת את הדור הבא של עולם המשחקים והצעצועים, לכן ילדים מעדיפים את מוצרי הרשת על פני המתחרים.

מה מיוחד במוצרים של רשת "הפיראט האדום"?

המוצרים הנמכרים ברשת "הפיראט האדום" מיועדים לכל הגילאים. הורים צעירים יכולים למצוא ברשת "הפיראט האדום" צעצועים המפתחים את היכולות הקוגנטיביות והמוטוריות של תינוקות, לעומת משפחות המגיעות אל הסניפים כדי לרכוש בובות, מכוניות, משחקים חדשים וקלאסיים, משחקי מחשב, קונסולות ואביזרים, פאזלים, משחקי יצירה ועוד. כל המוצרים של הרשת ללא יוצא מן הכלל מיוצרים תחת פיקוח הדוק. ברשת "הפיראט האדום" מאמינים כי יש לבצע מעקב אחר המוצר, מהרגע בו הוא עוזב את המפעל ועד המסירה ללקוח. רק מעקב מן הסוג הזה מספק את הביטחון המלא ואת האחריות הניתנת להורים ולילדים הנעזרים ברשת "הפיראט האדום" על מנת למצוא את מבוקשם.

הצעצוע שלכם הוא האתגר שלנו!

ברשת "הפיראט האדום" יודעים כי ייצור מוצרים וצעצועים מתוך עניין ואתגר בא לידי ביטוי בתוצאה הסופית. את ההוכחה לכך אפשר לראות לא רק ביצירות המיועדות לילדים, אלא גם במוצרים לבית הספר ולגנים. אנחנו ברשת "הפיראט האדום" מקפידים על מחירים הוגנים ויוזמים מבצעים אטרקטיביים על מנת להגן על ההורים. תנאים נוחים אלו אינם באים על חשבון סטנדרטים מחמירים מאוד של בטיחות, שירות ומבחר.

החוויה מתחילה עם "הפיראט האדום"

עד לפני מספר שנים נאלצו ישראלים רבים לרכוש צעצועים איכותיים לילדים בחו"ל, ולשלם מחירים מופרזים. בזכות רשת "הפיראט האדום" המגמה הזו מפסיקה: היכנסו עוד היום אל אחד הסניפים של "הפיראט האדום" ובואו לגלות חוויה שלא הכרתם. זכרו כי מבחינתנו, הצעצועים הם לא רק תחביב אלא גם דרך חיים. הצטרפו אל "הפיראט האדום" – כי כל השאר סתם שודדים!

משרדי ההנהלה:  טוליפמן 7 ראשון לציון

טלפון : 6362* שלוחה 6

פקס : 03-9486134

לצפייה בסניפים שלנו ואופן הנגשתם בלינק – לחץ כאן

לפניות בנושא שירות לקוחות נא להשאיר פניה בטופס צור קשר באתר